Vizyon ve Misyonumuz;

Şirketimizin yegane amacı; sektöründe yenilik ve gelişmeye açık, sürekli trend ve modern tarz çizgisini yakalayarak dünyada ve ülkemizde gelişmeleri izleyen, uygulayan, hitap ettiği Türk ve Dünya pazarına en uygun modern üretim teknikleri ile imal ettiği ürünleri geliştirmiş olan mobilya aksesuar ve ürünlerini,etkin ve güçlü alt yapıya sahip bir satış ağıyla ülkemizde ve dünyada hak ettiği yeri alması sağlamak ve pozisyonun koruyarak devam ettirmektir.

Polat Concept olarak bizler, benimsediğimiz bu amacın gerçekleşebilmesi için ele alıp uyguladığımız teknoloji, yatırım, pazarlama süreçleri, operasyon planları ve politikaları ile üretim bütçe programlarını,bu amacın birer aracı saymaktayız.

Polat Concept olarak kalite politikamız;

Tarz ve Modern mobilya ve mobilya aksesuar pazarında lider olma amacıyla kalite bilincini tüm çalışanlarımıza ve tedarikçilerimize benimsetmek,firmanın bütün süreçlerinde sürekli iyileştirme ve geliştirme düşüncesiyle çağdaş yöntem ilkelerini uygulamak suretiyle toplam kalite anlayışını yerleştirmek.

Uluslararası kalite standartlarını hayata geçirmek kalite perspektifimizi kurumsal hale getirmek,müşterilerimize verdiğimiz kalite taahhüdünü yerine getirmektir.

Firmamız ürünlerini müşterilerine sunarken sosyal medyanın tüm imkanlarından yararlandığı gibi, bu mecralardan gelecek tüm eleştiri, fikir ve önerileri de tüm benliğiyle dikkate almakta ve tatbik etmektedir.

Yeni yaşam formları yaratmak için beğenilere sunduğu konsept markasıdır. Geniş ürün yelpazesiyle hayatı şekillendiren Polat Concept, farklı yaşam tarzlarını modern ve yenilikçi yaklaşımıyla evinize taşıyor. Farklı beğenilere seslenen alternatifler ve rahatlığın en doğal halini sunan yaşam çözümleri, ulaşılabilir tasarım anlayışıyla Polat Concept, hayata fark katmak için sizi bekliyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Polat Concept,insanlara bir mobilyadan çok daha ötesini, bir yaşam tarzı sunuyor, dünya çapındaki konsept mağaza anlayışıyla sizi yepyeni dünyalarla buluşmaya davet ediyor. 2010 yılından beri ticari hayatımızı devam ettirdiğimiz mağazalarımızla günden güne büyüyerek siz değerli müşterilerimizin evlerini şenlendirmek ve yaşanabilir alanlar oluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR